stylowe-bransolety.pl

Polski świat mody słynie z tego że odrzucany jest na drugi plan na korzyść zagranicznych nowości. Bardzo często mówi się że moda polska w zestawieniu do innych regionów dopiero raczkuje, aczkolwiek gdyby jednak przyjrzeć się temu akuratniej polscy producenci są w stanie zaoferoać nam naprawdę wiele!
Od najmodniejszych fasonów po wysokich lotów tkaniny. W którym miejscu pojawia się przeszkoda kupujących? Brak dostatecznych zdolności projektantów czy szukający są zbyt rygorystyczni w swoich wyborach?

Okazuje się że nie! Rzecz w tym że Polski rynek rozwijał się w dużo krótszym tempie niż rynki międzynarodowe mając tym samym nieporównywalnie mniej czasu na wejście na właściwy tor. Konsumenci dostrzegając że sąsiednie państwa oraz zagranicznne firmy są na szczycie zaufali zagranicznym projektatom odmawiając sobie przyjemności prezentowania na sobie polskich, polskiego pochodzenia ubrań. Brzmi {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety takie są smutne realia.
Staje sie oczywistym fakt że wymarzonej kurtki, czy innych ubrań ludzie nie muszą szukać u naszych sąsiadów ale wystarczy zbadać polski asortyment.

Kończąc spróbujmy zaakceptować i pokochać to co nasze! Odsuńmy na bok uprzedzenia i dajmy szansę miejscowym producentom ale też pozostałym ludziom obracającym się w tej branży.

Stylowe Bransolety