slubna-bizuteria-srebrna

Czy znacie trzy podstawowe terminy opisujące stereotypową kobietę? Ja znam: uczucie, rodzina i ubrania. Co kryje się pod podanymi nazwami? Jakich doznań potrzebują kobiety? Jakich rzeczy nie tolerują? Z czym walczą ? Czego nie zostawiają nawet na krótką chwilę? Dziś przedyskutujemy pierwsze podstawowe pojęcie: miłość w świecie kobiety. Postarajmy się je rozgryźć. Jak widzi samą siebie kobieta, a jak patrzy na nią płeć męska? Czego oczekują oby dwie ze stron? Kobiety uwielbiają czuć się adorowane. Większość ceni sobie kiedy mężczyzna przejmuje inicjatywę w ich relacji we własne ręce jednak nie przyjmują postawy w nieskończoność pochłoniętego kochanka. Jak często mówią z jednej strony potrzebują troski, zaangażowania w uczuciach, jednak w drugiej połowie skrycie pragną ażeby ich facet czasami stawiał opór, był nie do zdobycia. Co za tym idzie? Damy na przekór pozorom również lubią zdobywać, bo czy kogoś cieszy w pełni bez trudu zdobyta rzecz, a dopiero co więź czy uwaga kogoś drugiego? Rzecz jasna, że nie. Tak więc jak dogodzić wymaganiom wyjątkowych kobiet? Jak sprawić by być na pozycji lidera?
Troszcz o nią w sposób jaki chce, obserwuj kobiece małe lub większe potrzeby, ażeby pamiętać jakie z nich bywają najważniejsze i na nich skoncentruj się najbardziej, zwyczaj bywania nieosiągalnym wyrobisz dyskutując z wybranką. Zapamiętaj, że to wymiana zdań jest podstawą dobrego związku.
Nie możesz zapomnieć, że więź należy pielęgnować najczęściej małymi gestami, uczynkami. Niezadbane uczucie wcześnie czy późno po prostu wygasa. To właśnie sprawia, że męsko-damska relacja jest niezwykła, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna