slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znacie trzy podstawowe terminy charakteryzujące typową kobietę? Ja znam: milość, bliscy oraz wyglad. Co ukrywa się pod podanymi pojeciami? Jakich rzeczy potrzebują kobiety? Czego nienawidzą? Z czym się borykają ? Jakich rzeczy nie zostawiają nawet na krótką chwilę? Dziś przedyskutujemy pierwsze podstawowe pojęcie: miłość w świecie kobiety. Spróbujmy je zrozumieć. Jak postrzega siebie płeć piękna, a widzi ją płeć męska? Jakich cech oczekują obie ze stron? Damy uwielbiają czuć się zdobywane. Większość lubi sytuacje kiedy mężczyzna bierze inicjatywę w głębszej relacji w swoje ręce ale znowu nie akceptują postawy w nieskończoność oddanego mężczyzny. Jak często mawiają z jednej strony potrzebują tkliwości, zaangażowania w uczuciu, jednakże w drugiej połowie w sekrecie pragną by obecny facet czasami stawiał opór, bywał niedostępny. Co za tym idzie? Damy wbrew pozorom również kochają zdobywać, bo kogo satysfakcjonuje w pełni łatwo osiągnięta rzecz, a dopiero co więź czy też atencja osoby drugiej? Rzecz jasna, że nie. Tak więc jak dogodzić wymaganiom wyjątkowych pań? Jak to rozegrać by bywać na wygranej pozycji?
Troszcz o kobietę w sposób jaki pragnie, obserwuj jej mniejsze czy wielkie potrzeby, aby pamiętać jakie z nich są najważniejsze i na nich skup się najmocniej, nawyk bywania niedostępnym wyrobisz rozmawiając z kobietą. Pamiętaj, że to rozmowa jest podstawą szczęśliwego związku.
Nie zapominaj, że więź należy podtrzymywać najczęściej małymi gestami, uczynkami. Niepodtrzymywane uczucie wcześniej czy późno po prostu wygasa. Właśnie to sprawia, że damsko-męska relacja jest wyjątkowa, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna