producenci-dodatkow.pl

Wyroby jubilerskie posrebrzane, czy też z metali szlachetnych? Jakie nabywamy najczęściej? Ta walka ma miejsce całkiem sporo czasu w tej branży. Dziś odważymy się odpowiedzieć na ten temat. Choć temat nie będzie to aż tak łatwe jak może się wydawać. Powyżej wymienione typy biżuterii posiadają ukryte wady, ale także liczące się plusy posiadania.
Prawdziwa biżuteria – zazwyczaj produkuje się ją z oczyszczonego metalu szlachetnego. Z tej przyczyny jest znacznie droższa. Tworzy się ją przetapiając rudy srebra. Jest dużo bardziej luksusowa i właśnie z tego powodu regularnie kupują ją ludzie z wyższych sfer. Również istotne jest miejsce jej prezentacji, zazwyczaj pozostają to salony z biżuterią. Jest ładnie zaprezentowana w podświetlonych, szklanych witrynkach. Podczas jej zakupu zazwyczaj dostaniemy piękne pudełko. W złotniczym punkcie obsługa klienta z pewnością będzie sympatyczniejsza oraz lepszej klasy. Biżuteria ze szlachetnych metali o czym także nie należy zapominać, nie wywołują reakcji alergicznych.
Biżuteria sztuczna – pozostaje zazwyczaj wytwarzana ze mieszanek pospolitych metali, a plateruje się ją niedużą warstwą złota. Te modele raczej w nie długim czasie niszczeją i kobiety pozbywają się ich. Ich najpowszechniejsza pozytywna strona to Z pewnością niska cena zakupu. Ze smutkiem stwierdzamy, że może wywoływać uczulenia, najczęściej modele z zawartością chromu. Co najważniejsze linie biżuterii platerowane są wybitnie piękne ze względu na stop, bez owijania w bawełnę zdecydowanie prościej ją wytworzyć. Komplety W tym przypadku bardzo często składają się z 2 części – kolczyków i naszyjnika.
Podsumowując biżuteria srebrna jest ładniej wykonana oraz nie uczula. Ale pozostaje zdecydowanie w wyższej cenie, co więcej nie zużywa się w takim tempie jak platerowana. Jednakże linie sztucznej biżuterii są oryginalniejsze i tańsze. Jaki gatunek pozostaje lepszy? Naszym zdaniem biżuteria prawdziwa.

Producenci dodatkow